Останні події
  18 січня кілька тисяч хмельничан разом з усією Україною вийшли на Марш миру, аби висловити протест проти тероризму  

Відповідно до рішення виконавчого комітету партії та проведеної обласної конференції, було обрано голову Хмельницької обласної організації Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка, та керівні органи осередку

На запрошення Хмельницького обласного партійного осередку "УДАРу" громадські експерти проаналізували роботу парламенту, та позицію депутатів «ударівців» по найбільш актуальним законопроектам.  

Свої вимоги та побажання до роботи партійного осередку оприлюднив в.о. голови Хмельницької організації «УДАР» Василь Міракін
31 Грудня 2014 +Коментар | подобається

За сприянням керівництва Хмельницької обласної організіції політичної партії "УДАР" Віталія Кличка, 11 грудня в м. Хмельницькому презентованго український переклад автобіографії одної з найвидатніших постатей ХХ століття “Довгий шлях до свободи”.
30 Грудня 2014 +Коментар | подобається

Про це розповів виконуючий обов’язки Хмельницької обласної організації партії «Удар» Василь Міракін.Основне завдання партії зараз – сформувати команду до участі у місцевих виборах. А основні правила за яким формуватимуть команду та розвиватиметься партія загалом, ударівці обговорили на з’їзд, який відбувся минулої суботи, 29 листопада.
30 Грудня 2014 +Коментар | подобається