Останні події

Змінити все: Хмельницький «УДАР» уже з новим керівництвом готується до місцевих виборів

Про це розповів виконуючий обов’язки Хмельницької обласної організації партії «Удар» Василь Міракін. Основне завдання партії зараз – сформувати команду до участі у місцевих виборах. А основні правила за яким формуватимуть команду та розвиватиметься партія загалом, ударівці обговорили на з’їзд, який відбувся минулої суботи, 29 листопада. До столиці з усієї України з’їхалися близько 700 учасників, членів партійних осередків «Удар».

«УДАР» був, є і буде!

«Наш лідер Віталій Кличко на з’їзді заявив, що на майбутніх місцевих виборах «УДАР» піде самостійно, як окрема політична сила. Ми його в цьому повністю підтримуємо. У парламенті політична партія «Удар» створила свою депутатську групу, до якої входять 39 депутатів. А це означає, що ми представлені у парламенті не менше, ніж на попередніх виборах. І якщо близько року тому ми об’єднатись з демократичними силами, щоб як можна швидше обрати Президента України, то на цих виборах ми підемо зі своєю командою», – заявив Василь Васильович і додав, що у партії розуміють, що проявляти свої амбіції в той час, коли вирішується доля країни, як мінімум, не патріотично. Саме тому, відсунувши партійні інтереси, «Удар» на президентських виборах об’єднався з Блоком Петра Порошенка. Але при цьому партія нікуди не поділася, вона була, є і буде. Більше того, зараз партійні осередки, зокрема на Хмельниччині, професійно оновлюються та кількісно зростають.

 

«У нас проходить процес перереєстрації. Не всі в партії зрозуміли і підтримали нас тоді, коли потрібно було, заради майбутнього країни, об’єднатися з демократичними силами перед президентськими виборами. Тому ми проводимо перереєстрацію наших справжніх патріотів, справжніх партійців», – запевнив Василь Міракін.

 

За його словами, перереєстрацію проводить створена комісія, яка виїжджає у кожен районний центр, спілкується чи не з кожним членом партії. Усе заради того, щоб почути кожного партійця, виявити кадровий потенціал структури.

 

Пояснив Василь Міракін ситуацію й з попереднім партійним керівництвом.

 

«Попереднє керівництво має своє бачення як і куди їм розвиватися. Звісно вони й зараз перебувають у демократичних силах. Якщо говорити конкретно про Олександра Корнійчука, то  він зараз уже не є ні керівником партії, ні її членом. Він є членом партії Блоку Петра Порошенка. Щодо районних організацій, то вони збереглися і далі продовжують працювати у майже повному складі, як і раніше. У нас не стоїть мета перереєстрації не змінити когось, а навпаки – розбудувати партію», – пояснив Василь Васильович.

 

Зараз на Хмельниччині, за даними «Удару» партія налічує 1009 членів.

 

Василь Васильович зізнається, що після перереєстрації кількість, можливо й зменшиться, але завдяки тому, що один із головних акцентів у роботі – розбудова та якісний склад – вже зовсім скоро партія вийде на політичну арену області якісно оновлена, з нормальними, професійними кадрами на різні посади.

 

До своїх лав «Удар» не братиме колишніх чиновників, які «не впоралися з обов’язками» та тих, хто переходив з партії в партію, не маючи чіткої політичної позиції. Натомість у лавах партії новий керівник бачить людей. Які готові брати на себе відповідальність, готові працювати на розвиток області та тих, хто вміє приймати рішення.

 

Сьогодні в політиці потрібні професійні менеджери, переконаний Василь Міракін. Особливо потрібні вони в регіонах. Тому до місцевих виборів «Удар» формує команду сучасних лідерів.

 

«Зараз ми відбираємо не кількісний, а якісний склад і на місцевих виборах хочемо бачити наших людей у всіх органах місцевого самоврядування. Велике значення надаємо роботі з громадськими організаціями. Будемо залучати впливових людей, людей, які пройшли Майдан і знають ціну перемоги, працюватимемо із волонтерами, активістами. Ми повернемо довіру до партії не словами, а справами», – каже голова Городоцького районного партійного осередку Галина Пастушок.

 

Конкретних кроків, як і прізвищ в «Ударі» поки що не називають. Кажуть, усі зміни потребують часу, тому про нові кроки та напрямки, а також прізвища тих, хто більше не представлятиме «Удар», відкриють під Новий рік, орієнтовно 25 грудня. Тоді й розкажуть кого хочуть бачити на посаді Хмельницького міського голови та в радах різних рівнів.

 

«Ми зараз ставимо ставку на те, щоб у нас був свій міський голова, але прізвище конкретної людини я назвати поки що не готовий. Єдине, що точно скажу: зараз до роботи маю приступити ефективні менеджери, які не просто повторюють «Слава Україні!», але ще й працюють. А поки що, маємо нарешті парламент, сформовані комітети і, сподіваюся, вже зовсім скоро почнуть призначати не виконуючих обов’язки, а повноцінних керівників областей, районів та структурних підрозділів», – каже Василь Міракін.

 

За словами Василя Васильовича, ситуацію на місцях, особливо з призначеннями, ускладнює практика квотного розподілу як парламентських комітетів, так і інших посад. Єдине, що може змінити ситуацію – формування ефективної команди. Не обов’язково одно партійців. Тон роботі усієї команди має задавати голова Хмельницької обласної адміністрації, якого, сподіваються в «Ударі» призначать уже найближчим часом.

  

Довідка:

Василь Міракін, виконуючий обов’язки голови Хмельницької обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка». До цього часу перебував у лавах київського партійного осередку. Родом із Хмельниччини.

Кар’єру починав вантажником на фірмі «Союз Віктан», а вже через чотири роки став бізнес-тренером і формував команду працівників. Сьогодні Василь Міракін – генеральний директор фірми «УнігалФрукт», яка займається гуртовою поставкою овочів та фруктів, в тому числі й на гуртово-роздрібний продовольчий ринок «Дубово».

Вважає себе ефективним менеджером. Каже, що не має амбіцій посісти будь-яке чиновницьке крісло. Основна його задача – розбудувати партію, яка ефективно працюватиме на розвиток Хмельниччини.

 

Олег КРАВЧУК, «АКТУАЛЬНО для подолян»

  30 Грудня 2014 +Коментар | подобається