Останні події

«Ударівці» перезавантажили Хмельницький осередок своєї політичної сили

16 січня на обласну конференцію прибули 35 делегатів з усіх куточків Хмельниччини.

   На часі було одне із основних завдань партії - очищення та перезавантаження усіх місцевих осередків партії, адже саме сильні керівники та злагоджена команда є запорукою успіху усієї організації.

    Всі делегати підтримали кандидатуру на голову обласної організації Міракіна Василя Васильовича.  А одностайним голосуванням закріпили своє рішення. Також було обрано заступника голови. Ним став Олексій Смольський. Обрано було і Раду хмельницького осередку.

   Новообраного голову Василя Міракіна привітав заступник голови Центрального виконавчого комітету партії Олексій Рябикін. Свою підтримку Хмельницькій обласній організації висловив присутній на конференції куратор нашої області Народний депутат Ткачук Геннадій  Віталійович.

   «Що потрібно від нас, ми завжди до Ваших послуг. Що стосується життя громади, там, де ви живете, - підтримаємо всією командою.» - наголосив Геннадій Ткачук.

  Особисту увагу до Хмельницького осередку приділив і лідер партії Віталій Кличко. Він особисто завітав на конференцію та поставив завдання перед новообраним керівництвом Хмельницької обласної організації Політичної партії «УДАР»:

  «Складний час, складні завдання, не проста ситуація в країні, велика криза,  великі очікування у людей. Але якщо Ви будете працювати однією командою, то все зможете. Тільки разом Ви зможете реалізувати очікування людей. А для цього треба постійно спілкуватися з людьми, треба бути впевненим в собі. Ви повинні розуміти, для чого прийшли в політику. Не чекайте - беріть на себе відповідальність - і робіть.

   Кожен з Вас є сильною людиною, кожен хоче реалізувати себе, має здорові амбіції. Але по перше мають бути інтереси країни - і не плутайте місцями».

 «В добрий час» - побажав хмельничанам Віталій Кличко.

 

  16 Січня 2015 +Коментар | подобається