Останні події

В Хмельницькому 7 лютого відбулися збори обласної організації політичної партії «УДАР»

Основне питання - розбудова партії. Протягом кількох годин відбулася відверта розмова очільників організації з партійцями всіх рівнів. В порядку денному досить уваги було приділено і передачі досвіду молодому поколінню «ударівців», і настанова від голови обласного осередку партії Василя Міракіна, і передані настанови від лідера - Віталія Кличка.

   В цілому партійці позитивно оцінили зміни, що відбулися в партії останнім часом. До лав організації  зайшло багато молодих, енергійних прихильників політичної сили. Також всі підтвердили єдність у своїх поглядах і принципах діяльності партії. Партія «УДАР» - відкритого типу, отже і в роботі  всі будуть відкритими для людей.

   Особливу увагу було приділено майбутнім виборам. Місцеві осередки партії «УДАР» на Хмельниччині повинні визначитись з кандидатами в мери і депутати до 1 березня. Про це заявив голова  Хмельницької обласної організації партії «УДАР» Василь Міракін.

Він пообіцяв, що з 1 по 10 березня особисто відвідає всі місцеві партійні організації і поспілкується з тими, кого оберуть представляти партію на місцевих виборах.

Він також назвав критерії, яким повинні відповідати майбутні мери та депутати: мати авторитет у населення, не мати плям у біографії, бути членом партії «УДАР Віталія Кличка».

 

  8 Лютого 2015 +Коментар | подобається