Останні події

Вони вмирали, щоби ми жили гідно…

Рівно рік тому, коли вирішувалась доля Української нації, коли корумпована влада Януковича і її російські покровителі майже затягнули удавку повної залежності від московських хазяїв, наші Герої врятували Україну й український народ від знищення.  Вони зробили неможливе - скинули диктатуру Януковича.  Майдан продемонстрував здатність українців до самоорганізації, взаємодопомоги та самопожертви, виявив, що для наших співгромадян із Заходу та Сходу важливими цінностями є воля, людська гідність, право народу самостійно обирати свою долю. 

В ці дні люди всіх міст вийшли на площі, щоб вшанувати пам'ять «Небесної сотні», яка ціною своїх життів відстояла свободу всіх українців, та пробудила в нас самоповагу, патріотизм і солідарність. Люди усвідомили, що гідні кращого життя.

І хоч економіка країни вже зазнала сильного удару від воєнних дій, проте, на відміну від початку 1990-х, громадяни України в більшості розуміють необхідність реформ і самі вимагають їх.

Але саме коли настав час проведення назрілих реформ, коли люди змогли вдихнути вільно, путінська орда завдала підступного удару зі спини.  Росія добре розуміє, що під час війни ніякі довгоочікувані і вистраждані реформи провести не реально, бо війна - це прірва, де щоденно спалюються залишки української економіки і гине цвіт нації. Війна - це час, коли зупинка в роботі силового або стратегічно важливого міністерства чи відомства (навіть для реорганізації, або реформування) хоча б на два тижні призведе до поразки в війні. І кожного разу, коли ми ближче підходимо до реформ, цей «брат» ще глибше встромляє свого ножа в кровоточиву рану.

В історії нашої країни це не перший спротив знищенню нашої самостійності. У далекому 1933 наші предки мріяли про обрізи і про те, щоб хоч хтось дізнався про їхню трагедію. Сьогодні так само, як і в 1933 році, ідеться про виживання нашого народу. І зараз наша армія продовжує битися за те, за що повстав Майдан. І в цій боротьбі поразка - це смерть.

Але нині в нас є зброя і весь світ дивиться на нас. Українська армія своєю обороною зберегла Україну від загарбання. Відродилися  самоповага, кращі героїчні військові традиції українського народу та готовність людей щиро підтримувати співвітчизників - зброєю, волонтерською працею, грішми, майном. 

Волонтерський рух в Україні для допомоги армії та постраждалим цивільним, зокрема й за активної участі партії УДАР, досяг величезних масштабів. В Україні зміцнилася національна єдність. Не було і немає жодної залежності від мови чи релігії в питаннях захисту країни.  Тому наше суспільство має максимально мобілізуватися.  Нам слід бути єдиними й монолітними і ми переможемо!

 

 

 

  23 Лютого 2015 +Коментар | подобається