Останні події

Полонський «УДАР» тримає надійний тил нашим хлопцям на передовій

 

На базі Свято-Троїцької церкви організовано волонтерський корпус.  До нього входять парафії церков Київського патріархату Полонного, Шепетівки, Нетішина, Понінки, Кіпчинець, а також усі, кому небайдужа доля країни, її майбутнє, життя та здоров'я наших воїнів. Організаційними питаннями корпусу займається благочинний Полонського району о. Андрій і волонтери.

Серед волонтерів і полонська організація партії «УДАР» на чолі з Олександром Дехтяруком. Полонські «ударівці» беруть найактивнішу участь у зборі і доставці допомоги на передову.

«Ніхто не залишається байдужим, адже всі мислячі люди розуміють, що там нашим хлопцям дуже важко. Втім вони стоять героїчно, щоб не дозволити ворогу топтатись і плюндрувати нашу рідну землю, щоб не допустити його до наших домівок» - кажуть волонтери.

   Цього разу, крім готової їжі, було зібрано ще багато продуктів, консервації, теплого одягу, медикаментів, а також гумові чоботи, флісові рукавиці, ліхтарики, свічки, прилад нічного бачення, біноклі, ключі для ремонту танків - все, що замовляли наші земляки. Адже волонтери увесь час тримають зв'язок з бійцями, і знають всі їхні потреби.

 

  2 Березеня 2015 +Коментар | подобається