Останні події

Головним ударівцем Шепетівки став Руслан Дорощук

Новообраний голова Руслан Дорощук подякував партійцям за підтримку та довіру, і висловив своє бачення розбудови шепетівського «УДАРУ»:

- «На даному етапі основним завданням для мене є підбір команди для створення сильного і працездатного осередку, тобто виважений підбір людей з якими наша політична сила буде впевнено йти до перемоги. Також, не менш відповідальна в світлі майбутніх виборів стоїть задача формування депутатського складу. Зважаючи на складний стан в країні, на них буде покладено велика відповідальність за добробут і процвітання нашого міста.

Головний пріоритет для нашої політичної сили є добробут країни. Цей добробут забезпечують люди своєю відданою працею, тому особливу увагу ми будемо звертати на проблеми цих людей. Також зважаючи на те що на даний час в Шепетівці промисловість переживає не найкращі часи, і основним джерелом прибутку для людей є малий і середній бізнес, наша партійна організація буде прикладати всі зусилля для захисту і підтримки його і найважливіше в цій підтримці буде боротьба з адміністративними перепонами та хабарництвом, що як зашморг душать наш народ.

Маючи перед собою конкретні цілі і щоденно втілюючи їх в реальність я впевнений що наша політична сила отримає підтримку громади і ми разом зробимо Шепетівку красивим і процвітаючим містом».

Що ж, коли на місцях колективи формують таких лідерів і просувають їх на керівні посади в політичній організації, розумієш, що такі партійці стануть тою силою, яка зможе направляти весь ресурс партії на благо України і будуть надійною основою для реформ і скорішого процвітання країни.  

 

  17 Березеня 2015 +Коментар | подобається