Останні події

Хмельницькі УДАРівці приєдналися до всеукраїнського суботнику

27 березня у Хмельницькому Парку культури і відпочинку ім. Михайла Чекмана, одному з найбільших парків міста, представники міської організації політичної Партії “УДАР Віталія Кличка” долучилися до проведення суботнику, тобто до організованої безкоштовної праці на благо суспільства у вільний від роботи час.

Учасники вказаного заходу садили дерева. Своєю метою і громадським обов'язком вважають озеленення м. Хмельницького та його екологічну чистоту. Деякі з членів Партії кожного року збираються з наміром прибрати та озеленити Парк культури і відпочинку.

Результати праці можна побачити особисто. УДАРівці вірять, що посаджені дерева через декілька років допоможуть жителям м. Хмельницького отримати гарний відпочинок, зробити місто Хмельницький більш яскравим.

З такою ініціативою членів політичної Партії “УДАР Віталія Кличка” ми зустрічаємося не вперше. Раніше, члени Партії прибирали листя та сміття після зими. Слід сказати, що проведення подібних культурно-екологічних заходів має виключно позитивний характер, а також активно підтримується органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями та громадськістю.

 

При цьому, як кажуть самі учасники суботнику, планів існує багато, а для їх реалізації та пошуку способів їх здійснення потрібен тільки час та бажання.

  27 Березеня 2015 +Коментар | подобається